שלטים דיגיטליים לעסקים, הנקראים גם שלטים אלקטרוניים, הנם הגדרה רחבה למגוון מערכות שילוט המשלבות בין פתרונות דיגיטליים לבין תחום השלטים. משתמשים בהם גם מחוץ לבית העסק כשלט ראשי שלא ניתן לפספס אותו ומטרתו לקדם את העסק ולהגביר את המודעות אליו, וכן בתוך בית העסק כשילוט פנים בולט להכוונת הלקוחות שמטרתו להקל את התמצאותם בחנות ולשפר את חוויית הרכישה שלהם. השכיחים מבין השלטים הדיגיטליים לעסקים הם שלטי לד או שלטים דינמיים מוארים אחרים המוצגים על גבי מסכים שונים. מדובר בשלטים היכולים להציג כיתוב, תמונות או וידיאו המתחלפים מידי כמה שניות או דקות ובכך הם מאפשרים פרסום של מספר מסרים או תכנים בזמן נתון ואינם מוגבלים למסר ולעיצוב חד פעמי יחיד שיוצג על גבי השלט. יתר על כן, את אותם התכנים והכיתובים על גבי השלט ניתן לשנות לפי הצורך ובכך אמצעי פרסום זה מהווה השקעה חד פעמית המניבה תוצאות יעילות בפרסום העסק לאורך זמן.
 

שילוט דיגיטלי – שלטים לעסקים קטנים וגדולים כאחד

למעשה, הצבת שלטים לעסקים הנה הצעד הראשון והחשוב ביותר בפתיחתו של כל עסק פיזי, ואין כמעט חנות, קליניקה, משרד או בית עסק אחר שאינו מציב שלט לעסק כבר בזמן פתיחתו לראשונה. בעבר שלטים דיגיטליים לעסקים היו אמצעי פרסום ושילוט שרק החברות ובעלי העסקים הגדולים והיציבים יכלו להרשות לעצמם. אך כיום המחירים של שלטים לעסקים כמו שלטי זכוכית או שילוט אלקטרוני ירדו לעומת העבר, וישנם שלטים רבים שגם בעלי עסקים מתחילים או קטנים יכולים להרשות לעצמם. אמנם מחירי השלטים הדיגיטליים יקרים מעט מהשלטים הקלסיים שאינם כוללים חיבורים למערכות אלקטרוניות, אך יתרונותיהם של השלטים הדיגיטליים שווים את תוספת ההשקעה הקטנה לעומת השלטים הרגילים.

מהם היתרונות של שלטים דיגיטליים לעסקים?

- שילוט דיגיטלי לעסקים - אמצעי פרסום מנצח
שילוט דיגיטלי הינו אחת משיטות הפרסום הנפוצות והמוכרות ביותר, והצבת שלט דיגיטלי שימושית לפרסום עסקים מכל הסוגים – קטנים וגדולים כאחד. 
בעלי חנויות ועסקים רבים כבר יודעים כי שלטים אלקטרוניים מהווים אמצעי פרסום מנצח, בעיקר בזכות הבולטות הרבה שלהם ויכולתם למשוך בקלות את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים. בעולם שבו יש חשיבות להעברת המסרים בצורה מהירה, קצרה וקולעת – אין פתרון יעיל יותר מאשר שילוט דיגיטלי לעסק.

- שלטים לעסקים לבידול המותג והבלטתו מבין המתחרים
יותר ויותר מותגים, חברות ועסקים חדשים מוקמים מדי יום, והתחרות בין בעלי העסקים רבה מבעבר. זה גורם לכך שלבעלי עסקים חדשים או קטנים יהיה קשה יותר לבלוט מבין המתחרים, וזה ניכר בכל התחומים והמקצועות. כיום ישנה חשיבות רבה יותר למיתוג העסק, לקידומו ולשיווקו – והשילוט הדיגיטלי נותן מענה מעולה לצרכים אלו. באמצעות הצגת מסרים מקוריים וייחודיים ותכנים שמושכים את העין על גבי השילוט הדיגיטלי לעסק, תוכלו בקלות לבדלו מבין שאר העסקים בסביבתכם וכן משאר המתחרים שלכם. למעשה, אין דרך טובה ויעילה יותר מהצבת שלט דיגיטלי כדי לגרום לעוברי האורח באזור העסק לשים לב אליכם ולהתעניין במה שאתם מציעים. כמו כן, מדובר בדרך מעולה ואפקטיבית כדי להשאיר את המתחרים מאחור באמצעות הצגת תוכן מיוחד ובלתי נשכח שידהים את לקוחותיכם וייחרט בזיכרונם, וכדי לחזק את נאמנותם למותג שלכם.

- התקדמות לטכנולוגיה ברמה הכי גבוהה לקידום העסק באמצעות שילוט
השלטים הדיגיטליים נחשבים למערכות השילוט החכמות והמתקדמות ביותר, שכן הם מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות שילוט מתקדמים כמו שליטה מטווח רחוק ודינמיות, המאפשרת שינוי של התכנים המוצגים על השלט בתדירות גבוהה ובהתאם לצורך השיווקי של העסק.
כמו כן, אין ספק כי חנויות ובתי עסקים הבוחרים במערכות שילוט אלקטרוני נתפסים בקרב קהל לקוחותיהם כבתי עסק חדשניים ומתקדמים יותר.
 

אנו בחברת 'אפיק שלטים' שמנו לעצמנו למטרה לספק שלטים לעסקים קטנים וגדולים כאחד, כך שכל עסק יוכל להרשות לעצמו להתחיל את הדרך עם שלט שיתפוס את העין של כל הלקוחות, יגרום להם להיכנס לעסק ויתרום להגברת המכירות או העסקאות המבוצעות בבית העסק.